Faaliyetler
Makina
Otomasyon
İnşaat & Konstrüksiyon
Enerji Yönetimi
online katalog
 
 
Anasayfa   Kurumsal   Faaliyetler     Haberler   ?leti?im    
TR EN AR
tag heuer grand carrera calibre 36 battery ap diver white dial replica watches uk meisterstuck bracelet rolex cellini dual time replica watches cartier love bracelet serial number breitling service review replica watches mp-05 laferrari aperta price rolex hulk new replica watches rado diastar swiss scratchproof watersealed hip hop giallo replica watches cartier santos 100 carbon 2016 breitling cosmonaute a12019 swiss replica watches
 
İnşaat & Konstrüksiyon
 


inşaatKırankaya Mühendislik olarak firmamız üstün teknoloji ve eğitimli personel gücü ile ülkemizde pek çok kamu ve özel sektörden firmalarla yaptığı işlere gururla imza atmıştır. Uzman teknik kadromuz sayesinde üstendiğimiz inşaat projelerinde, mimari ve uygun detaylandırma için gerekli desteği vererek projeler zamanında ve sorunsuz olarak bitirilmiştir.

Güvenilir ve deneyimli çalışmalarımız ile Kırankaya Mühendislik gelecekte de mevcut çizgisini koruyarak sektöründe en iyi yere gelmeyi hedeflemektedir. Kırankaya Mühendislik olarak kamu ve özel sektördeki mevcut müşterilerimiz ile süregelen başarılı iş ilişkilerimizi yeni müşterilerimiz ile birlikte geleceğe taşımak azmindeyiz.

İnşaat Alanındaki Başlıca Hizmetlerimiz Alanlarımız:


Endüstriyel Tesisler
Konut / Okul / Hastane
Altyapı
Üstyapı
Yol
Atık su arıtma
Bahçe Düzenleme
Çelik Konstrüksiyon
İmalat / Kumlama / Boyama)
Isıtma / Soğutma / Sıhhi tesisat

 

 
 
Anasayfa?leti?im Site Haritası