Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyonumuz
Kalite Politikamız
İş Etiği Kurallarımız
Sosyal Sorumluluk İlkelerimiz
Çevre Prensiplerimiz
Basın Odası
İnsan Kaynakları
Referanslar
online katalog
 
 
Anasayfa   Kurumsal   Faaliyetler     Haberler   İletişim    
TR EN AR
 
Misyon ve Vizyonumuz
 

değerlerimiz

Kırankaya Mühendislik olarak sektörümüzde birinci derecede tercih edilen kuruluş olmak, her geçen gün ürün ve hizmet kalitesini arttırırken beraberinde iş güvenliğini sağlamak ve çevre koruma ön şartı ile faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Kırankaya Mühendislik, insanlığın, özellikle müşterilerinin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Kırankaya Mühendislik; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda tutar.

Kırankaya Mühendislik, çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu, gösterir.
Bu değerler çerçevesinde Şirketimizin Anayasası: yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entelektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Kırankaya Mühendislik, 2002 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Kırankaya Mühendislik, birçok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Kırankaya Mühendislik genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve Enerji Santraları işletme işlerinde deneyim kazanmıştır.

 
 
Anasayfaİletişim Site Haritası